Site ve Konut Güvenliği

ev konut güvenlik

Tarihin başlangıcında bu yana yaşam alanlarının güvenliği, insanlar için büyük önem taşımaktadır.
Her yaşam alanı, farklı tehdit unsurları ve dış etkenlerle karşı karşıyadır. Bu yüzden farklı tehdit unsurlarına karşı farklı özel güvenlik önlemleri alınmalıdır.

Pamir Özel Güvenlik Şirketi olarak farklı yaşam alanları için farklı koruma planları hazırlıyoruz. Özel Güvenlik operasyon müdürlerimizce Site ve konutlarınızda oluşabilecek risklerin belirlenmesi adına, risk analizi yaparak, almanız gereken önlemleri sizlere bir rapor halinde sunuyoruz. Pamir Özel Güvenlik şirketi olarak, sitenizin özel güvenlik personeli çalıştırma izin belgesi yok ise, adınıza bu işlemleri ücretsiz olarak vekalet ile takip etmekteyiz.  
Site güvenliği
hizmeti verdiğimiz yaşam alanlarına Özel güvenlik şirketimizin tecrübeli personelleri tarafından haftanın belirli günlerinde rutine bağlı olmadan özel güvenlik personelini denetleyerek, denetim sonuçlarını tarafınıza ulaştırır. Özel güvenlik personelimiz bu denetimlerde yerinde tekrar eğitime tabi tutulur. Özel güvenlik personelinin eksik görülen durumları anında ve yerinde müdahale ile çözülür.  Elektronik güvenlik sistemlerimiz ve nitelikli Özel güvenlik personelimizle tüm iç ve dış tehditlere karşı yaşam alanlarınızı 7/24 titizlikle koruyoruz.  Site ve konutlarda görevlendirdiğimiz özel güvenlik personellerimize, görev yerine en uygun eğitimleri vererek maksimum faydayı elde ediyoruz. Site ve konut gibi yaşam alanlarınızın güvenliği için oluşturulacak olan ekstra güvenlik hizmetlerinin yanı sıra standart olarak aşağıdaki hizmetleri sağlıyoruz.

* Giriş, çıkış kontrolleri: Giriş ve çıkışlarda yer alan bariyerli giriş kapısı ve kontrol noktası ile giriş ve çıkışların denetim altına alınması; teknik servis elemanı, kargo, posta görevlilerinin kimlik kontrolü ve kaydının yapılması, şüpheli paket ve bomba araması gibi prosedürleri kapsamaktadır.

* Koruyucu önlemler: Kapalı devre güvenlik kameralarının izlenmesi, elektronik güvenlik sistemlerinin takibi, otoparklardaki araçların güvenliğinin sağlanması, belirlenen güzergâhlarda devriye ve kontrollerin yapılması gibi prosedürleri kapsamaktadır.

* Misafir protokolü: Site sakinleri haricinde giriş yapmak isteyen kişilerin site sakinlerinin onayı neticesinde içeri alınması, kimlik kontrolü ve kaydının yapılması, ziyaretçilerin kendi park alanlarına park etmelerinin sağlanması gibi prosedürleri kapsamaktadır.

Pamir Özel Güvenlik