Elektronik Güvenlik Sistemleri

modern cihazlar pamir

Elektronik güvenlik sistemleri, kullanıcısına; gözetleme, uyarı, kayıt altına alma, tespit etme, geçiş ve kontrol sağlama gibi birçok fonksiyon sunan, caydırıcı ve önleyici güvenlik ekipmanlarıdır. Yaşam alanlarınızın ve iş yerlerinizin 7/24 gözetim ve denetim altında tutulmasını sağlayan bu sistemler, her geçen gün artan güvenlik ihtiyacı doğrultusunda şekillenmekte ve güvenlik açıklarının kapatılmasına yardımcı olmaktadır.

Pamir Özel Güvenlik Şirketi olarak sağladığımız elektronik güvenlik sistemleri hizmeti kapsamında öncelikli olarak etkin bir koruma planı hazırlıyoruz. Hazırlanan bu plan doğrultusunda güvenlik zaaflarınızı tespit ediyor ve ihtiyacınıza en uygun güvenlik sistemini belirliyoruz.

Alarm, hareket algılama sensörleri, kapı ve pencere sensörleri gibi uyarıcı güvenlik sistemlerinin yanı sıra, gözetleme ve kayıt imkânı sunan kapalı devre görüntüleme ve kayıt sistemleri (CCTV) ile caydırıcı önlemler alıyoruz. İnsan ve araç giriş-çıkışlarının kontrollü bir şekilde yapılmasını sağlamak için de X-Ray dedektörleri, otomatik bariyer ve araç geçiş sistemleri, patlayıcı ve silah tespit dedektörleri, görüntülü konuşma sistemleri gibi önleyici güvenlik ekipmanlarından faydalanıyoruz.

  Pamir Özel Güvenlik.