Bina Tesis Yönetimi

Bina Tesis Guvenligi

Tesis yönetimi, bir şirketin fiziki ortamının ideal düzeyde tutulması ve şirket personellerine kaliteli bir çalışma alanı sağlanması amacıyla verilen hizmetler bütünüdür. Bu kapsamda tesis yönetimi hizmeti veren kuruluşlar, personel yönetim süreçleri ve entegre hizmetlerin koordinasyonu ile müşterilerine destek sağlamaktadır.

Biz;  güvenlik, peyzaj, catering, temizlik, ilaçlama, teknik işletim, otopark yönetimi, IT hizmetleri alanlarında sağladığımız destek ve danışmanlık hizmetlerimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun  çözümleri sunuyoruz. Sağladığımız entegre hizmetler ile müşterilerimizi ekstra harcamalardan ve zaman kaybından kurtarıyoruz.

Bu doğrultuda binanın elektrik ve mekanik sistemlerinin teknik bakım ve onarımını gerçekleştiriyor, havalandırma kanal temizliği ve bakımlarını yapıyor, ısıtma ve enerji sistemlerini yönetiyoruz. Ayrıca resepsiyonist, çay servis elemanı, sekreter, call center elemanı ve diğer ofis destek elemanlarının tedariğini gerçekleştiriyor; bahçe ve ofis bitkilerinin bakımını yapıyor; fiziki ve elektronik güvenlik hizmetleri sunarak güvende olmanızı sağlıyoruz.